Hotel Królewski ***

80-751 Gdańsk ul. Ołowianka 1
tel. 58 326 11 11

HOTEL KRÓLEWSKI znajduje się w sercu historycznego miasta. Doskonała lokalizacja na Wyspie Ołowianka przy przystani jachtowej zapewnia niezapomniane widoki oraz sprawną komunikację do wszystkich obiektów centrum Gdańska.

Odnowione wnętrza historycznego budynku SPICHLERZA KRÓLEWSKIEGO odnajdą Państwo wygodnymi podczas odpoczynku. Dodatkowym atutem naszego hotelu jest codzienna oferta naszego szefa kuchni kierowana do Państwa w RESTAURACJII STARY SPICHLERZ. Smaki, wygoda oraz wysoka jakość usług świadczonych w HOTELU KRÓLEWSKIM.

Pokoje w obiekcie

Hotel Królewski usytuowany jest na wyspie Ołowianka, która znajduje się między Motławą a kanałem Stępka, niedaleko Starego Miasta w Gdańsku. Obiekt oferuje bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne WiFi w całym budynku.

Hotel Królewski oddaje do dyspozycji Gości pokoje z drewnianymi meblami, w tym biurkiem. We wszystkich pokojach znajduje się także minibar oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Z niektórych pokoi roztacza się widok na średniowieczne nabrzeże.

Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W ciągu dnia hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni polskiej. Personel służy pomocą przez całą dobę i chętnie zorganizuje dla Gości wycieczki oraz transfer taksówką.

Na wyspie usytuowanych jest wiele atrakcji, takich jak Muzeum Morskie, Filharmonia Bałtycka i gdańska przystań. Wszystkie te obiekty oddalone są od obiektu o zaledwie 150 metrów.

Hotel Królewski położony jest 850 metrów od Długiego Targu w samym sercu Starówki. Odległość od dworca kolejowego Gdańsk Główny wynosi 2,2 km.

Zobacz galerię zdjęć

Położenie i dojazd

Nasz Adres

80-751 Gdańsk, ul. Ołowianka 1

Sprawdź trasę


Wyświetleń: dzisiaj: 2 / w tym miesiącu: 39 / wszystkich: 2291 od 2016-01-07. Wizyty dzisiaj: 1